?

Log in

No account? Create an account

Професійна підсвідома підміна понять


Previous Entry Share Next Entry
Потіївка-осінь2011
little black girl
nena_po
З’їздили у Фастів:


У Дани на фотках виходжу красунечкою

- не покращила минулорічну позицію, але покращила свій минулорічний час на 9 хвилин!
- об’їхала декого з породистих хом’я любителів, кого заздалегідь поставила собі за мету ]:)
- таки залізла на подіум у кльовій компанії за кльовими призами
- у Фастові знайшлася смачна піца «на винос»
- троянди перенесли ніч в поїзді без води, ожили і зараз красуються у вазі
- шампусік на подіумі не відкрили, тепер є заначена пляшка шипучки!
- я досі «мотаю соплі» — таки докаталася, а ще в понеділок закатуватися ввечері поїхала, не з великого розуму, явно :)

Ну, це коротко, а в подробицях.

Фастівська гонка добра тим, що від першого разу, як я туди потрапила рік тому, не стоїть питання, їхати чи ні, просто ідеш і купуєш квитки. Без аналізів стартових розкладів, без розгляду альтернативних планів, без жодних сумнівів.

Фастів нас зустрів усміхненою Наталкою і новим сіро-червоним вокзалом буквально на руїнах старого. Погодка нічо так, зі Львова нас тільки троє (Розен, Нікалаїчь і я), втім, навколо вокзалу крутиться уже немало велосипедистів. Наташа нас забирає до себе — ще є часу порелаксувати до старту. Встигаємо і на перегляд траси, і на реєстрацію. Через те, що любителів назбиралося рекордно багато (а ми мали стартувати за дві хвилини після них), Нікіта на ходу переінакшує порядок старту дівчат, а ми навдивовжу одностайно погоджуємося стартувати за елітою. Еліти всього 24, проте у всього є свої мінуси. По-перше, я переживаю, що еліта нас швидко наздожене, і ми будемо їм заважати. По-друге, Коля обіцяв дати мені свої колеса, якщо еліта і дівчата не поїдуть разом, а на них я би скинула більше кілограма(!) ваги! (З велосипеда, звісно :-D) Подивилися старт любителів, мля, ото стадо бізонів! Добре, що нас переставили!

Відмазок цього разу у мене заготовлено не було, втім, вони і не знадобилися. Ото хіба що вже вдруге за день до старту застуда, температура і зовсім не нутрендівські порошочки :( Може це вже від передстартових страхів у мене таке?? А може то ми так в суботу катнули по погоді +13 і дощ до замка в Старому Селі і назад.

На старт крім мене вийшло ще десятеро дівчат, серед них усі з основних конкуренток, що були попередньо зареєстровані — Катя Жданович, Катя Резніченко (з ними ми разом стояли тут на подіумі навесні), Лєна Новікова (переможиця тут минулої осені), Катя Яковенко, Таня Бурдіна... отже шанси пролетіти повз п’єдестал достатні. Тому на старті мандраж на ліцо, хоча і обіцяла собі того не робити. Приємно було бачити і нові обличчя на старті, одинадцять дівчат на старті — це рівень!Перед стартом зажувала Voltage Energy Cake, бо гостинні фастівські макарони від Томи вже добряче розсмокталися за заїзд любителів. З собою взяла швиденький гель, який так і не знадобився, і малиновий Unisport, який розливали на старті. Більше вирішила харчі не переводити, я ж бо і так не в формі.

Зі старту Лєна, Таня і Катя (Дельфінея) зриваються досить енергійно, за ними ми з Катею Резніченко стараємося не відвалитися. Втім, тимчасових лідерів вистачило ненадовго, Таню дістала вже на прямику вздовж рельсів, скоро в лісі добираю і Лєну з Катею. Вони і на прямих не від’їжджають, а на всяких містках-поворотиках-вертольотиках і зовсім підпускають. Катя Жданович, яка уже за мною, підбиває на обгін і зрештою мені це таки вдається. Перше коло фінішую першою, це приємно, але не зовсім зрозуміло, що тепер з цим робити. Друге проїхала, зберігаючи позицію, відчуваючи зовсім близько за собою Жданович.На початку третього кола зустрічаю Нікалаїча, який меланхолійно стоїть під підйомом, навіть не питаю, що там сталося, щоб не засмучуватися. На цьому ж підйомі мене таки обганяє Катя. Я трошки морально здаю, але намагаюся хоча б тримати її в полі зору. А от на четвертому... мені постійно вчувалися повискування гальм, торохтіння ланцюгів. Я відчайдушно втискалася в кожен вертольотик, на межі свого виправданого ризику вписуюсь в перший місток. Ну, всьо, накривають! Але мене красиво прошивають «спеші» Діма Петров і Віталік Шевченко і... Коля, який по-лейтенантськи розвозить цю парочку =-OТут мене трохи відпустило, моє друге місце у безпеці, і я із великим задоволенням докотилася до фінішу цієї цікавої траси (передфінішний сінгл ням-ням!) Більше ніхто не обганяв, отже, мої переживання, що ми сильно мішатимемося еліті, були надуманими.

З Катею Жданович мене розділили 23 с, за мною за 46 с закотила Катя Резніченко, таким чином ми повторили весняний подіум, тільки у іншому порядку, чому всі три раділи дуже.

Час до нарогодження майнув за супчиком дуже швидко. Супчик — традиційне меню Потіївки, яке не може не радувати. Нагородження доставило! Квіти для всіх дівчат, ексклюзивні чашки з моєю улюбленою коровою, подарунки від магазину Альказар, серед яких був і ножичок фірми Wenger. З дитинства перочинні ножі один з моїх фетишів. Новий ножичок буде у мене наразі третім незайвим (є ще схожий мультитульчик Вікторінокс і чіста ножик тайваньського походження Ka-Bar). З усіх він найлегший і з найоптимальнішим набором інструментів, вобщім суперський! І Нутренд цього разу порадував — приємно і оригінально: нагородили четверте і п’яте місце. Недолік дівчачого нагородження хіба в тому, що шампанське не відкривали (я уже знову відчувала, як підступно підступає застуда, ні пити, ні обливатися шампанським не хотілося, тож я легко піддалася на намовляння переможниці лишити корки в пляшках :))


Що, невже таки хочете покупатися в напівсолодкому??


Дякую Нікіті і всій команді Велофастова за ненабридаючу цікаву трасу і стабільно класно організовану гонку, на яку знову хочеться приїхати ще!


  • 1
поздравляю с хорошим результатом :) выздоравливай теперь что ли

Спасибо :* поваляться под одеялком - оно может иногда и приятно, но уже достало :-/

Спасибо.
Молодец.
Приезжайте еще, еще и еще.
В следующий раз дадим объявление на Львовском форуме, чтобы Вы побольше привезли с собой людей :)

В этот раз попало много всего на один день - в Жовкве проходила традиционная шоссейная гонка, в Луцке кантрийный мимимарафон минимарафон. В следующий раз, надеюсь, будет побольше :)

Маладца !!!
А на старте ваще абаржака ))) стоишь вся такая бльо куда я папала, а потом коварно всех укатала )))

Абаржака )) и это я самую непаливную фотку из серии выбрала!

хороший отчет!

пс - Блю-шайн от страхов не помогает?)

даже если я от него засвечусь синим светом, мои мандражи наверное все равно возьмут верх. Я вон давеча трансляцию ЧМ смотрела, так пока они там все стояли в стартовом загончике последнюю минуту перед стартом, я чуть за валерьянкой не побежала, так меня труханило от сопереживания :-D

Вітаю з хорошим результатом!

вітаю:)
прикольні пеньочки замість пядесталу:)))

О, дуже приємно, тим більш ви тепер люди близькі до велогонк ;)

Пеньочки душевні, тільки знову другий і третій пеньочок місцями поплутали ;)

вітаю) цікавий звіт)
на 1 фото тобі на вигляд взагалі років 18, якщо не менше)
а організму тре давати відпочивати, інакше буде хандріть, а це не добре :(

Дякую-дякую! Особліво за комплімент щодо фоточки :-[

Та вже навідпочивалася :) зате перечитала весь блог "Голубоватый огонёк" (доктора Гонзо на Біроті) :-D

после прочтения

- об’їхала декого з породистих хом’якоф (дописал я)\любителів, кого заздалегідь поставила собі за мету ]:)

полез бегом сравнивать средние круги. фух :D

> полез бегом сравнивать средние круги. фух :D

не-не, что вы что вы! на элиту я не посмела замахиваться!.. а вот из любителей кой-кого еще с Короля Гор взяла на мушку ]:)

Приєднуюсь до вітань! Гарний день тоді видався :)

Дякую! Та, деньок склався якнайкраще!

Вітаю)

Фотографія Спешиків з Нікалаічєм крутая. Спешики п'ють разом)

Классный отчет! Не поверишь, но я сейчас тоже валяюсь под одеялом и "мотаю сопли" :) От чего желаю по-быстрее избавиться и тебе, и себе :)

Здорово! Поздравляю! Приятно написано, читать одно удовольствие.

круто! вітаю! і фото, справді, просто отпад ))

С наступившим ДРом

  • 1